Dažniausiai užduodami klausimai (DUK) apie paramos grupę, negalintiems pastoti:

Šiuo metu vyksta uždaro tipo grupė, t.y. visi, kas užsirašė į grupę, lanko visus 8-10 susitikimų.

Grupėje galioja konfidencialumo taisyklė. Tai reiškia, kad „išsinešti” informaciją apie tai, kas ateina į grupę, ką kalba grupės nariai, griežtai draudžiama. Šios taisyklės laikymasis yra visų grupės narių saugumo bei pasitikėjimo vienas kitu garantas.

Atsakymas:

Mūsų atvirumas grupėje priklauso nuo mūsų pačių. Kiekvienas pats sprendžia, kiek nori apie save pasakoti, kiek nori atsiverti. Niekas negali priversti  kalbėti daugiau negu pats žmogus nori.

Taip, į grupę galima ateiti su savo partneriu. Tačiau jei partneris nenori, ateikite vienas (-a), gal su laiku partneris įsidrąsins ir irgi prisijungs.

Grupėje susirenka žmonės, kurie yra panašioje situacijoje kaip ir jūs. Kai pats girdi kitus kalbant apie jausmus, kuriuos jauti, mažėja vienatvės, atsiskyrimo nuo kitų jausmas. Pradedi girdėti, kad tokių žmonių (porų) kaip tu yra daug, ir jie visi panašiai jaučiasi. Grupės narių išsakytos mintys gali būti artimos ir tau, jos gali būti naudingos apmąstant savo situaciją. Grupėje taipogi dalijamasi informacija apie gydymo bei pagalbos metodus. Be to, jei į grupę ateina pora, jie turi galimybę atvirai vienas iš kito išgirsti, kaip jie jaučiasi. Tai labai suartina.

Vieno susitikimo trukmė yra 1,5 val. Grupės susitikimų dažnumas yra maždaug kartą į 2 savaites. Pagal dalyvių pageidavimą galimi dažnesni ar retesni susitikimai.

Grupė renkasi jau tada, kai į ją ateina bent 2 žmonės. Optimalus dalyvių skaičius yra iki 13-15 žmonių.