Profesionali psichologinė/psichoterapinė pagalba

Psichologo konsultacijos padeda žmonėms spręsti įvairias psichologines problemas. Pokalbių metu tikslinama žmogaus problema, numatomos sprendimų galimybės ir kryptingai judama sprendimo link.

Ar psichologas gali Jums padėti? Užpildykite formą ir sužinokite: pildyti formą.

Individualios konsultacijos kaina – 60-70 eurų (žr. specialistus).Trukmė – 50 min.

Poros konsultacijos kaina  – 90 eurų. Trukmė – 1 val.

Pastovus nuovargis, nuolatinė įtampa, nepasitenkinimas ar nusivylimas darbu, nesutarimai su kolektyvu ar vadovybe ir kt. Problemos darbe blogina žmogaus gyvenimo kokybę, todėl psichologo pagalba tokiais atvejais naudinga.

Santykių krizė, atitolimas, nesutarimai dėl vaikų auklėjimo, konfliktiški santykiai su vaikais, tarpusavio supratimo stoka ir pan. Šeima mums dažnai yra vieta, kurioje norime jaustis saugūs, atsipalaidavę. Psichologas padeda šeimai išspręsti tarpusavio nesutarimus, atkurti pasitikėjimą, suartėti.

Nepasitikėjimas,  pavydas, nepagarba, abipusiai kaltinimai, įsisenėjusios nuoskaudos, skirtingi prioritetai – visa tai nuodija poros tarpusavio santykius. Psichologas padeda porai išgirsti vienas kitą, efektyviai spręsti konfliktines situacijas bei kurti kokybiškus santykius.

Baimė išsakyti savo nuomonę, perdėtas prisitaikymas prie kitų, svarbių sprendimų atidėliojimas, nesugebėjimas kurti artimų santykių, žema savivertė, nepasitenkinimas savo išvaizda ir kt. Nepasitikėjimas savimi apsunkina žmogaus gyvenimą. Profesionali psichologo pagalba padeda žmogui surasti stipriąsias savo puses, pakelti savivertę, labiau mylėti ir priimti save.

Nesidomėjimas gyvenimu, nuotaikų svyravimai, liūdesys, apatija, kamuojantis nerimas, baimės, panikos atakos ir kt. Tiek depresija, tiek baimė ir nerimas turi savo priežastis bei  tam tikrą prasmę. Psichologas padeda pamatyti šių būsenų  šaknis žmogaus gyvenime bei rasti būdų jas įveikti.

Artimųjų žmonių mirtis/žūtis, kūdikio netektis/persileidimai, darbo, finansinio stabilumo praradimas, namų netekimas – visa tai yra labai skausmingi išgyvenimai. Tokiose situacijose psichologas geba atjausti, atliepti žmogaus skausmą, teikia palaikymą ir padeda susitaikyti su tuo, kas įvyko.

Registruokitės į konsultaciją

Kaip užsiregistruoti į konsultaciją kabinete:

  1. Jūs paskambinate arba parašote mums el. laišką.
  2. Mes susitariame dėl susitikimo datos bei laiko.
  3. Nurodytu adresu sutartu laiku Jūs atvykstate į susitikimą.

Tel.: +370 657 470 86  (Tatjana Dragan)
Tel.: +370 612 094 66  (Anna Vinkovskienė)

El. Paštas: info@sieloszemelapis.lt

Psichologinės konsultacijos telefonu bei laiškais neteikiamos.