5 FAKTAI APIE MUS

Psichologinio konsultavimo centras „Sielos žemėlapis” yra ilgalaikio bendradarbiavimo, ilgametės draugystės ir intensyvaus darbo rezultatas. Centre teikiama įvairi psichologinė bei psichoterapinė pagalba ir vedami praktiniai seminarai įvairiomis psichologinėmis temomis. Profesionali psichologinė ir psichoterapinė pagalba

Esame diplomuotos psichologės ir psichoterapeutės. Mūsų kvalifikaciją patvirtina Vilniaus universiteto psichologijos bakalauro ir klinikinės psichologijos magistro diplomai bei egzistencinio psichoterapeuto diplomai (Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institutas; „Egzistencinės terapijos” mokymo programa). Savo domėjimosi srityse gilinamės į mokslinius tyrimus ir praktinį darbą grindžiame naujausiomis mokslo rekomendacijomis.

Nuoširdžiai tikime, kad kiekvienas žmogus turi savyje resursų spręsti savo gyvenimo problemas. Žinome, kad būna situacijų, kai pačiam atrasti sprendimą labai sunku. Manome, kad į psichologą kreipiasi stiprūs ir drąsūs žmonės, išgyvenantys kritinį laikotarpį ir galintys pripažinti, kad jiems reikalinga pagalba.

Psichologinis konsultavimas – tai kryptingas darbas su žmogaus problema ar klausimu.  Pokalbiai su psichologu yra nukreipti į tikslą, kurį iškeliame ir apibrėžiame kartu.

Psichologiniu konsultavimu užsiimame nuo 2005 metų.

Nuolatos rūpinamės savo profesinės kvalifikacijos kėlimu: dalyvaujame įvairiuose mokymuose, seminaruose; domimės moksline literatūra; naudojamės profesinės praktikos priežiūros metodais (intervizijos, supervizijos); esame profesinių organizacijų narės (Lietuvos psichologų sąjunga ir Rytų Europos Egzistencinės terapijos asociacija).

Registruokitės į konsultaciją

Tel.: +370 612 094 66  (Anna Vinkovskienė)
Tel.: +370 657 470 86  (Tatjana Dragan)

El. Paštas: info@sieloszemelapis.lt

Psichologinės konsultacijos telefonu bei laiškais neteikiamos.

„Sielos žemėlapis” – Profesionali psichologinė ir psichoterapinė pagalba