5 FAKTAI APIE MUS

Psichologinio konsultavimo centras „Sielos žemėlapis“ yra ilgalaikio bendradarbiavimo, ilgametės draugystės ir intensyvaus darbo rezultatas. Centre teikiama įvairi psichologinė bei psichoterapinė pagalba ir vedami praktiniai seminarai įvairiomis psichologinėmis temomis.

Esame diplomuotos psichologės. Mūsų aukštą kvalifikaciją įrodo Vilniaus universiteto psichologijos bakalauro ir klinikinės psichologijos magistro diplomai bei Psichoterapinis išsilavinimas (psichoterapeuto (egzistencinė terapija) diplomas; mokymo programos „Egzistencinė terapija“ bazinio lygio sertifikatas).

Mes tikime, kad kiekvienas žmogus turi savyje resursų spręsti gyvenimiškas problemas. Mes žinome, kad būna situacijų, kai pačiam atrasti sprendimą yra sunku. Mes manome, kad į psichologą kreipiasi stiprūs ir drąsūs žmonės, galintys pripažinti, kad jiems reikalinga pagalba.

Psichologinis konsultavimas – tai kryptingas darbas su žmogaus problema ar klausimu.  Pokalbiai su psichologu yra nukreipti į tikslą, kurį apibrėžia klientas kartu su psichologu.

Psichologo darbą pradėjome 2005 metais. Esame patyrusios individualiame konsultavime, psichoterapijoje bei porų konsultavime. Daug metų bendradarbiaujame su įvairiomis organizacijomis,  kuriame ir vedame mokymus bei seminarus įvairiomis psichologinėmis temomis.

Nuolatos rūpinamės savo profesiniu tobulėjimu: dalyvaujame įvairiuose mokymuose, seminaruose; naudojamės profesinės praktikos priežiūros metodais (intervizijos, supervizijos). Esame profesinių organizacijų narės (Lietuvos psichologų sąjunga ir Rytų Europos Egzistencinės terapijos asociacija).

Registruokitės į konsultaciją

Tel.: +370 612 094 66  (Anna Vinkovskienė)
Tel.: +370 657 470 86  (Tatjana Nikitina)

El. Paštas: info@sieloszemelapis.lt

Psichologinės konsultacijos telefonu bei laiškais neteikiamos.