Profesionali psichologinė pagalba

Psichologo konsultacijos padeda žmonėms spręsti įvairias psichologines problemas. Pokalbių metu konkretizuojama žmogaus problema, numatomos sprendimų galimybės ir kryptingai judama sprendimo link.

Ar psichologas gali Jums padėti? Užpildykite formą ir sužinokite: pildyti formą.

Konsultacijos kaina – 40-50 eurų. Trukmė – 50 min.

Pastovus nuovargis, nuolatinė įtampa, nepasitenkinimas ar nusivylimas darbu, nesutarimai su kolektyvu ar vadovybe ir kt. Problemos darbe blogina žmogaus gyvenimo kokybę, todėl psichologo pagalba tokiais atvejais naudinga.

Santykių krizė, jausmų atšalimas, nesutarimai dėl vaikų auklėjimo, konfliktiški santykiai su vaikais, tarpusavio supratimo stoka ir pan. Šeima –  oazė, kurioje kiekvienas nori jaustis saugiai, jaukiai. Psichologas padeda šeimai išspręsti tarpusavio nesutarimus, atkurti pasitikėjimą, suartėti.

Nepasitikėjimas,  pavydas, nepagarba, abipusiai kaltinimai, įsisenėjusios nuoskaudos, skirtingi prioritetai – visa tai nuodija poros tarpusavio santykius. Psichologas padeda porai išgirsti vienas kitą, efektyviai spręsti konfliktines situacijas bei kurti kokybiškus santykius.

Baimė išsakyti savo nuomonę, perdėtas prisitaikymas prie kitų, svarbių sprendimų atidėliojimas, nesugebėjimas kurti artimų santykių, žema savivertė, nepasitenkinimas savo išvaizda ir kt. Nepasitikėjimas savimi apsunkina žmogaus gyvenimą. Profesionali psichologo pagalba padeda žmogui surasti stipriąsias savo puses, pakelti savivertę, labiau mylėti ir priimti save.

Nesidomėjimas gyvenimu, nuotaikų svyravimai, liūdesys, apatija, kamuojantis nerimas, baimės, panikos atakos ir kt. Tiek depresija, tiek baimė ir nerimas turi savas priežastis. Psichologas padeda suprasti šių būsenų atsiradimo šaknis bei rasti galimybių susidoroti su jomis.

Artimųjų žmonių mirtis/žūtis, kūdikio netektis/persileidimai, darbo, finansinio stabilumo praradimas, namų praradimai – tai labai skausmingi išgyvenimai. Tokiais atvejais psichologas teikia palaikymą ir padeda susitaikyti su tuo, kas įvyko.

Registruokitės į konsultaciją

Kaip užsiregistruoti į konsultaciją kabinete:

  1. Jūs paskambinate arba parašote mums el. laišką.
  2. Mes susitariame dėl susitikimo datos bei laiko.
  3. Nurodytu adresu sutartu laiku Jūs atvykstate į susitikimą.

Tel.: +370 657 470 86  (Tatjana Nikitina)
Tel.: +370 612 094 66  (Anna Vinkovskienė)

El. Paštas: info@sieloszemelapis.lt

Psichologinės konsultacijos telefonu bei laiškais neteikiamos.